Якісна оптимізація - запорука успіху
RUUA
Головна » РОЗКРУТКА » Розкрутка сайтів

Просування сайту від inVision™

SEO-студія inVision™ надає послуги просування сайтів вже більше 5-ти років. Ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш ефективні і "білі" методи розкрутки сайтів. Наші клієнти можуть бути спокійні за результат і безпеку (Ваш сайт не потрапить під фільтр пошукових систем).

Компанії, які довірили нам просування своїх сайтів:

1. Переваги просування сайту від inVision:

 1. Офіційний договір на розкрутку сайту.
 2. Щомісячний звіт по позиціям сайту за кожен день.
 3. Співпраця з іншими SEO-студіями України.
 4. Лише легальні "білі" методи просування.
 5. Безкоштовна оптимізація сайту та контенту.
 6. Оплата за результат.
 7. Система знижок - чим довше Ви з нами, тим дешевше просування.

2. Оплата за результат

Вами оплачується вартість послуг з підтримки сайту в ТОП-10 тільки за той період часу, коли Ваш сайт знаходиться на першій сторінці пошукової системиGoogle. Наприклад, якщо сайт знаходився в ТОП-10 по вибраному Вами пошуковому запиту 28 днів з 30, то і оплачуєте Ви тільки за 28 днів.

3. Зменшення оплати

 1. 10% - 4,5,6-й місяць
 2. 15% - 7,8,9-й місяць
 3. 20% - 10,11,12-й місяць
 4. 25% - всі наступні

4. Орієнтовні ціни на розкрутку сайту

 • Пакет "Базовий". Для сайтів низько конкурентної тематики. Вартість: 800-1500 грн.
 • Пакет "Активний". Для сайтів середньо конкурентної тематики. Вартість: 1500-3000 грн.
 • Пакет "Лідер". Для сайтів з високою конкуренцією. Вартість: від 3000 грн.

Кращі позиції

Ви хочете, що б сайт не просто знаходився на першій сторінці, а займав кращі позиції? Для такого варіанту у нас є пропозиція, в якій вартість просування залежить від позицій сайту. Формування ціни відбувається таким чином:

 • ТОП3 Гугл: +50% від вартості ТОП10;
 • ТОП5 Гугл: +25% від вартості ТОП10.

Просування сайту в пошукових системах як фактор успішності бізнесу

Розкрутити сайт в Інтернеті (можна читати як просування продукції та імені компанії) - це мистецтво використання алгоритмів роботи пошукових систем для отримання прибутку. Добре розкручений ресурс сьогодні став невід'ємною деталлю іміджу успішної фірми.

Компанії, які починають аналізувати ефективність сайту як інструменту бізнесу, іноді не можуть зрозуміти, чому якісний сайт, виконаний на професійному рівні, "не працює", тобто не приносить прибутку. Питання це доводиться чути досить часто, тому хотілося б коротко викласти суть проблеми і шляху її вирішення.

Оптимізація сайту під пошукові системи - один з найбільш маловитратних і ефективних способів просування сайту в Мережі. Проте більшість компаній практично не займаються нею, упускаючи при цьому цільових відвідувачів, які могли б стати потенційними клієнтами або покупцями. На даний момент усім власникам інтернет-ресурсів, особливо комерційного характеру, необхідно прийняти оптимізацію сайту як обов'язковий крок на шляху до успіху. Розкрутити свій сайт це також важливо як і створити його.

Минули часи, коли підприємства та фірми вважали гарним тоном мати своє представництво в Інтернеті. Зараз мало мати сайт, потрібно мати ефективний сайт, тобто розкрутити його в пошукових системах (Гугл, Яндекс, Мета, Рамблер і так далі). Бізнес прийняв можливості Інтернету як інструмент по отриманню додаткового прибутку, що не вимагає великих вкладень. Так чому ж Ви повинні упускати цю можливість і чекати, коли ресурс конкурента вийде на перші позиції?

Пам'ятайте, що просування сайту - це спорт, у якому є декілька перших місць на п'єдесталі й усі спортсмени-конкуренти біжать до цих місць, штовхаються, користуються підніжками й допінгом. Більше того, п'єдестал подібний до стрічки тренажера для бігу - навіть щасливі власники золотої, срібної й бронзової медалей змушені беззупинно бігти, щоб залишатися на місці. Ви в лідерах? Якщо той конкурент доганяє - допінг із десятка куплених посилань - і от уже, не він, а ви дихаєте в потилицю лідера!

І бігти доводиться все швидше - росте юрба наздоганяючих, підключаються все нові бігуни... Ситуація ускладнюється тим, що бігову доріжку періодично починає трясти; у спортсменів випадають "морди" та інші частини тіла ( "От від того залишилася одна "посмішка чеширскього кота" - а так добре біг!") - це замурзані механіки-ентузіасти радісно крутять важелі керування бігової доріжки, випробовують нові механізми й алгоритми.