Робимо красиві та оригінальні лого
RUUA
Головна » ПОСЛУГИ » Розробка логотипу

Розробка логотипу

Вартість розробки логотипу:


Кількість варіантів

5 варіантів

Термін розробки

5-7 днів

Ціна, грн.

1500 грн.

Ціна, USD

190$


Робота ведеться до затвердження остаточного варіанту логотипу.

Доплата за термінову розробку логотипу (2-3 дні): +15% до базової ціни.

Після створення логотипу Ви отримуєте диск з логотипом у векторному форматі для друку і використання при створенні сайту або банерів.

У пакети розробки логотипу входить:

 • Створення 5 початкових варіантів (ескізів) дизайну логотипу.
 • Створення 5 варіантів обраної дизайн-концепції логотипу.
 • Підбір фірмового шрифту.
 • Підбір кольорової палітри (фірмові кольори).
 • Фінальне доопрацювання вибраного варіанту логотипу.
 • Підготовка логотипу до друку і використання в інтернет (на сайті або рекламному банері).

Етапи робіт з розробки логотипу:

 1. Зустріч з клієнтом та обговорення майбутнього логотипу. Складання технічного завдання, надання інформації про діяльність компанії, виділення її сильних сторін, на яких би хотілося зробити акцент.
 2. Підписання договору з технічним завданням на розробку логотипу, здійснення передоплати у розмірі 100% від вартості послуг, що надаються.
 3. Створення попередніх варіантів логотипу і надання їх Замовникові.
 4. Замовник вибирає варіант дизайну для подальшого доопрацювання.
 5. Доопрацювання вибраного варіанту на підставі побажань клієнта.
 6. Затвердження логотипу.
 7. Підготовка готового лого в наступних форматах: Corel Draw,  Adobe Illustrator і EPS (для  використання у пресі),  PSD, JPG і GIF (для використання в інтернеті). А також інші формати при необхідності.

Основні характеристики, які повинен мати логотип:

 • Унікальність - один з найважливіших параметрів логотипу, при виборі дизайну логотипу намагайтесь зупинитися на тому, який виділяється серед інших. Він повинен притягнути увагу і затримати погляд.
 • Універсальність - логотип повинен добре виглядати будучи і великим, і дрібним, щоб надалі можна було розмістити його і на зовнішній рекламі, і на візитках і тоненьких сувенірних ручках.
 • Асоціативність - ще одна важлива характеристика логотипу. Асоціативність відповідає за емоції і асоціації споживачів, які на підсвідомому рівні викликає ваш логотип.
 • Простота - логотип має бути простий для сприйняття, оригінальний по дизайну, але в той же час чітко відповідати загальним завданням позиціонування фірми в її маркетинговій стратегії.
 • Краса - логотип має бути яскравим, чітким, адже це фактично єдиний символ, який залишається з фірмою незмінно. Переконайтеся, що вам дійсно подобається дизайн логотипу, перед тим, як зупинитися на його виборі.
 • Лаконічність - ще одна неодмінна умова хорошого логотипу. Слід уникати занадто дрібних і несуттєвих деталей, в цьому випадку він буде легко впізнанний і запам'ятовуємо.

* Логотип - оригінальне зображення, зображення повного або скороченого найменування фірми або товарів фірми, покликане зробити таким, що більше запам'ятовується імідж компанії. В ідеалі дизайн логотипу повинен відображати основний напрямок діяльності фірми.